Seo Hizmetleri

Potansiyel müşterileriniz sektörünüzle ilgili kelimeleri arattığında en üst sıralarda sizi görülebilsin diye SEO alanında geliştirdiğimiz stratejileri uygulamaya geçiyoruz

SEO  hizmetimizde web ya da eticaret sitenizi siteniz ile alakalı kelimelerde yapılan sorgularda Google'da ilk sayfada listelenmesi ve daha çok organik ziyaretçi almanıza yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Şeffaf, dürüst ve doğal SEO çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu çok kollu ve üzerinde profesyonelce çalışılması gereken bir konu olup, web ya da e-ticaret siteniz için hayati bir önem taşımaktadır. SEO çalışmalarının temel amacı çalışma yapılan web sitesi ile alakalı aramaların sonuçlarında arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak ve buna bağlı daha çok organik ziyaretçi elde etmektir. Bir web sitesi kendisi ile ilgili arama kelimelerinde arama motorlarında ne kadar çok üst sıralarda yer alırsa, ziyaretçi sayısı ve buna bağlı sağladığı fayda da daha fazla olacaktır.

SEO bir web sitesinin arama motorlarının organik sonuçlarında daha yüksek sıralar alması için yapılan düzenli ve takip edilen çalışma bütünüdür. SEO çalışmaları temel olarak 2 bölümde ele alınmalıdır. Birincisi altyapısal değerler, ikincisi de içeriktir.

SEO Neden Önemlidir?

  • Web sitenizin ziyaretçi sayısının artması ile doğrudan igilidir
  • Web sitenizden beklediğiniz dönüşleri sağlayan en kalıcı unsurdur
  • Doğal yollar ile 7/24 yeni kitlere ulaşmanızı sağlayan çalışmadır
  • Web sitenizin ve dolayısı ile sizin prestijini sağlayan en önemli öğedir
  • Hızlı bir şekilde büyümenizi sağlar ve diğer kaynaklara (Google reklamları ve diğer klasik reklamlar) olan yatırımlarınızı düşürür